Echipa noastră

BUCUREȘTI

Birou BUCUREȘTI
+40 730 005 006
E-mail: office@unitedway.ro

Director Executiv
Adriana Dobrea
E-mail: adriana.dobrea@unitedway.ro

Director Adjunct
Marcela Borteanu
E-mail: marcela.borteanu@unitedway.ro

 

COMMUNITY

Community Impact Manager
Bogdana Andon
E-mail: bogdana.andon@unitedway.ro

Community Engagement Coordinator
Corina Dobă
E-mail: corina.doba@unitedway.ro

Volunteers Coordinator
Ana-Maria Jelescu
E-mail: ana-maria.jelescu@unitedway.ro

 

RESOURCE DEVELOPMENT ȘI COMUNICARE

Communication and Marketing Manager
Veronica Lăcureanu
E-mail: veronica.lacureanu@unitedway.ro

Fundraising and administrative coordinator
Roxana Dui
E-mail: roxana.dui@unitedway.ro

Operator financiar
Andrada Stamat
E-mail: andrada.stamat@unitedway.ro

 

TIMIȘOARA

Manager Timişoara Office
Ada Gabor
Telefon: +40 730 068 413
E-mail: ada.gabor@unitedway.ro

Fundraising Coordinator Timişoara
Simona Alexa
Telefon: +40760 279 135
E-mail: simona.alexa@unitedway.ro

 

CLUJ

Reprezentant local Cluj
Ioana Butilcă
Telefon: +40 732 008 009
E-mail: ioana.butilca@unitedway.ro

 

CARIERE

 

United Way Romania angajează:

  • Resource Development Manager pentru biroul din București. Găsești AICI toate detaliile postului. Așteptăm CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa office@unitedway.ro