Echipa noastră

BUCUREȘTI

Director Executiv
Adriana Dobrea
Telefon: +40 21 306 4970
E-mail: adriana.dobrea@unitedway.ro

Director Adjunct
Marcela Borteanu (În concediu de maternitate)
Telefon: +40 21 306 4970
E-mail: marcela.borteanu@unitedway.ro

 

COMMUNITY

Community Impact Manager
Bogdana Andon (În concediu de maternitate)
Telefon: +40 21 306 4970
E-mail: bogdana.andon@unitedway.ro

Community Engagement Coordinator
Corina Dobă
Telefon: +40 21 306 4970
E-mail: corina.doba@unitedway.ro

Community Impact Specialist
Ioana Giurisici
Telefon: +40 21 306 4970
E-mail: ioana.giurisici@unitedway.ro

 

 

RESOURCE DEVELOPMENT ȘI COMUNICARE

Fundraising Coordinator
Mirela Simionov
Telefon: +40 21 306 4970
E-mail: mirela.simionov@unitedway.ro

Communication and Marketing Manager
Veronica Lăcureanu
Telefon: +40 21 306 4970
E-mail: veronica.lacureanu@unitedway.ro

Coordonator financiar și administrativ
Roxana Dui
Telefon: +40 21 306 4970
E-mail: roxana.dui@unitedway.ro

TIMIȘOARA

Manager Timişoara Office
Ada Gabor
Telefon: +40 730 068 413
E-mail: ada.gabor@unitedway.ro

Fundraising Coordinator Timişoara
Simona Alexa
Telefon: +40760 279 135
E-mail: simona.alexa@unitedway.ro

 

CLUJ

Manager Cluj Office
Monika Mustață
Telefon: +40 732 008 009
E-mail: monika.mustata@unitedway.ro